Ford Probe Blog

Vyčištění rozdělovače

vložil Tratos dne 17.06.2006, kategorie Moje Probe

Vyčištění kontaktů jak ve víčku tak na palci rozdělovače. Z kontaktů se při čištění jako skořápky odloupávali nečistoty. Zdá se mi, že po vyčištění se ztratilo cukání ve vyšších otáčkách. Co je ale jisté, že to nejede hůř než před čištěním :) .

:, ,
Komentáře: 5
 1. petr

  ahoj chci se zeptat jakou metodu si použil na čištění.odmastil si je nečim??diky za odpověd..

 2. Tratos

  To Petr: Ahoj, nejdříve jsem z palce obrousil hrubé nečistoty velmi jemným smirkovým papírem a poté vyleštil pastou silichrom. Z víčka jsem nečistoty jen oškrábal.

  T.

 3. petr

  diky za radu.cenim si toho.bohužel mam se svym autem docela potíže.přelít sem obrubník.dva elektrony v…ohnutý ramena,blatník zmuchlanej,laminátovej práh na kusy.tak sem sehnal další probe ev.verzi já mám usa obě 94 rok.vzměnil sem ramena a zjistil že mi kotouče zevnitř dřou oramena nevíš kde je chyba?..mužu ti poslat fotky..děkuju za jakoukoli radu.. je možný aby ev verze měla ramena delší??

 4. Tratos

  To Petr:
  Ramena mezi US a EU verzí budou určitě shodné. Ale více ti bohužel neporadím. Zkus dotaz položit na http://www.probeclub.cz/forum/ tam chodí přece jenom víc lidí kteří ti můžou poradit s technickým problémem. Registrace a psaní do fóra je zdarma.
  T.

 5. petr

  děkuju mockrát.máš bezva stránky..

Napsat komentářKontrolní otázka:*
Kolik je pět mínus dva (vepište číslici):


Příspěvky mimo téma (spam), útočné (flamewars), urážlivé nebo nekonstruktivní příspěvky mohou být odstraněny administrátorem.
Není dovoleno používat HTML tagy. Položky označené * je nutné vyplnit.

Hledáte něco?

Použijte níže uvedený formulář pro vyhledávání na webu:

Archiv

Všechny příspěvky v roce...

[CNW:Counter]