Ford Probe Blog

Archiv roku 2006

Nové zimní pneumatiky

vložil Tratos dne 16.11.2006, kategorie Moje Probe

A je tu zima. Za prímovou cenu jsem koupil zimní pneu 195/65/R15 Dayton DW500. Původní 15″ kola se kterýma jsem Probe koupil tak ještě našli uplatnění. Při přepravě do pneuservisu jsem ověřil že se do Probe bez problému vejde osm 15″ pneumatik. Čtyři obuté v kufru a zbytek na zadních sedačkách.

Napsat komentář :, , více...

Nové letní pneumatiky

vložil Tratos dne 07.07.2006, kategorie Moje Probe

Pneumatiky co jsem dostal s kolama to už měli za sebou. Navíc jedna měla bouli na vnější straně. Po přečtení všech možných testů jsem koupil Hankook Ventus Prime K105 v on-line obchodě PneuShop. Dodání pneumatik bylo velice rychlé a obchod můžu jen doporučit.

Komentáře: 1 :, , více...

Vyčištění rozdělovače

vložil Tratos dne 17.06.2006, kategorie Moje Probe

Vyčištění kontaktů jak ve víčku tak na palci rozdělovače. Z kontaktů se při čištění jako skořápky odloupávali nečistoty. Zdá se mi, že po vyčištění se ztratilo cukání ve vyšších otáčkách. Co je ale jisté, že to nejede hůř než před čištěním :) .

Komentáře: 5 :, , více...

Výměna lanovodu ruční brzdy

vložil Tratos dne 15.02.2006, kategorie Moje Probe

Poslední problém se zadníma brzdama – přidřený lanovod ruční brzdy (už od pohledu ve špatném stavu). Levá strana zůstávala zabržděná i po uvolnění ručky. Po problémech s koupením v běžných prodejnách jsem ho koupil u Dana Menšíka (www.fordprobe.info). Montáž jsem provedl až na začátku léta.

Update: Oprava vydržela sotva půlrok a levý brzdič se už zase přidírá. Věčný to problém aut Ford Probe a Mazda.

Napsat komentář :, , , více...

Hledáte něco?

Použijte níže uvedený formulář pro vyhledávání na webu:

Archiv

Všechny příspěvky v roce...

[CNW:Counter]